top of page

VRF SİSTEMLER

​ÜNTES'in Distribütörlüğünü yapmış olduğu Hisense / Hitachi Marka Ticari İklimlendirme  & VRF Sistemlerinin SEGUN MÜHENDİSLİK olarak müşterilerimize Proje, Danışmanlık ve Ürün hizmetini sunmaktayız. Bu ürünlerin Teknik Özellikleri ve Ürün Katalogları aşağıda verilmiştir.

Hi-Flexi G Serisi

Hi-Flexi G serisi merkezi iklimlendirme sisteminde; tüm kompresörler DC değişken hızlı kompresör ve tüm fan motorları  DC motor kullanırlar. Lider Full-DC inverter kontrol teknolojisi ve çeşitli akıllı enerji tasarrufu teknolojisi, G serisinin ideal enerji tasarrufunu gerçekleştirir.

PDF DÖKÜMAN İÇİN TIKLAYINIZ.....

  • Hi-Flexi M Serisi

Hi-Flexi M inverter-sürücülü merkezi iklimlendirme, müşterilere en son yüksek kalite deneyim rahatlığını, sağlık ve enerji tasarrufunu sağlar.

PDF DÖKÜMAN İÇİN TIKLAYINIZ.....

Hisense Hi-FLEXi R Serisi ısı geri kazanımlı iklimlendirme sistemleri, tek soğutucu akışkan sistemi ile aynı anda ısıtma ve soğutmayı gerçekleştirebilir. 

PDF DÖKÜMAN İÇİN TIKLAYINIZ.....

  • Hi-Flexi W Serisi

Hisense su soğutmalı inverter-sürücülü, multi-split iklimlendirme sistemi, su soğutmalı teknolojisini, multi-split kontrol teknolojisini, DC inverter-sürücü teknolojisini ve çevre dostu R410A soğutucu akışkanın  yeteneklerini başarıyla,  ısıtma ve soğutma yaparak birleştirip tek sistemde toplamaktadır. Böylelikle çok iyi enerji tasarrufu sağlanır.

Dış Ünite 3 - 6 HP için PDF DÖKÜMAN İÇİN TIKLAYINIZ.....

Dış Ünite 8 - 20 HP için PDF DÖKÜMAN İÇİN TIKLAYINIZ.....

  • Hi-Flexi C Serisi

Yüksek kapasiteli ve yüksek basınç hazneli scroll kompresör ve adımsız inverter teknolojisi baz alınarak, Hisense VRF Hi-Flexi C serisi alan rahatlığının geliştirilmesini ve ayırca tasarım ve kurulum proseslerinde her detay tamamen dikkate alınır. Bu sayede size tamamen yeni alan tecrübesi kazandırır.
 

PDF DÖKÜMAN İÇİN TIKLAYINIZ.....

  • Hi-Flexi L Serisi

Hi-Smart L Serisi ev merkezi iklimlendirme sistemi, özellikle orta ve büyük ölçekli lüks yapılar için tasarlanmıştır. Göze çarpan görünüşü ve fonksiyonel tasarımı, lider teknoloji uygulaması ve yüksek kalitede bileşenleri, kullanıcılar için mükemmel bir seçim olanağı sunar.
 

PDF DÖKÜMAN İÇİN TIKLAYINIZ.....

  • Hi-Flexi E Serisi

Hi-Smart E Serisi, ev merkezi iklimlendirme sisteminde; kompakt dış üniteler, yüksek esnek kurulum ve bakım sunarken, hafif ve ince iç üniteler ile şık ve çok keyifli ev ortamı oluşturur.

PDF DÖKÜMAN İÇİN TIKLAYINIZ.....

VRF SİSTEMLER
VRF SİSTEMLER
VRF SİSTEMLER
VRF SİSTEMLER
VRF SİSTEMLER
VRF SİSTEMLER
VRF SİSTEMLER
VRF SİSTEMLER

Hassas Soğutucu Akışkanın Akış Kontrolü

Mükemmel hassas kontrolü ve düşük ses seviyesinde kalmayı garanti altına almak için, 2000 aşamalı EGV tüm İç Ünite ürünlerinin içine yerleştirilmiştir.

 

Sıcaklık Algılama

Sistem içerisinde dış sıcaklık, iç sıcaklık ve çıkan hava sıcaklığı vb. gibi değişkenleri gerçek zamanlı algılayacak ve geri bildirim sağlayacak birden çok termal sensör bulunur. Sistem çıkışı bir ana kontrolör üzerinden ayarlanır.

Ayarlanabilir İç Ünite Statik Basıncı

Bina yapısı ve kurulum şartlarına göre İç Ünite statik basıncı ayarlanabilir. Böylelikle İç Ünite, optimum emilim durumunda çalışır.

Hassas Sıcaklık Kontrolü, Konforlu Hava Sağlanması

Soğutucu akışkan akış oranı 2000 pals yüksek hassasiyetli elektronik genleşme valfi tarafından ayarlanır. Bu sayede oda sıcaklığı, ayarlanan sıcaklığın ±5°C dahilinde kalır ve içerideki konfor ihtiyacı karşılanır. Hisense 4-yön kaset tipi iç üniteler tüm mahal köşelerine hava sağlarlar ve 360 derece hava sağlama biçimi sayesinde konforlu yaşam alanları oluşur.

Mükemmel Sessizlik Kontrolü, İdeal Sakin ve Huzurlu Çevreye Ulaşım

Hisense, uygulama durumuna ve yapısına göre, müşterilere en sessiz klima ortamını sağlamak amacıyla iç ünitelerin fan motoru, fan kanadı ve hava kanalı yerleşim düzeni gibi bileşenlerinden kaynaklanan gürültüyü azaltmak için, teknik araçlar ve kurulum yöntemleri üzerinde geliştirmeler yapmaktadır.

Hava Sağlanması ve Geri Dönüşü İçin Esnek Yönler

Farklı bina yapılarına ve iç dekorasyona göre, müşteri faklı kanal tiplerini seçebilir. Bir yandan iç dekorasyon ile koordine edilebilirken, diğer yandan müşteri çeşitli kişisel ihtiyaçlarına uygun maksimum boyutlara ulaşılabilir.

Kurulumda Alan Tasarrufu

İnce Gizli Tavan Tipi iç ünitelerin yükseliği 192mm ve Kompakt Gizli Tavan tipi iç ünitenin genişliği ise 700mm'dir. Bu özellikler sayesinde yerleşim yerlerinin tavanların iç kısmına yerleştirilebilirler.

Toplam Isı Geri Kazanım Ünitesi

İç ve dış ortam ventilasyonu sayesinde, dış ortam taze havası devamlı olarak iç ortama taşınır. İç ortamının her köşesinin temiz hava ile doldurulması için taze hava sonsuz bir döngüde temin edilir.

bottom of page